© 2016  Tüm hakları Naz Mimarlık Dekarasyon İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.'ne aittir..

Murat Kurşun - Cirane Allah Allah & Yardile & Dalale ( Yeni )

HAKKIMIZDA

 

Yola çıktığımız ilk günden beri tüm projelerimizde, yüksek kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas ilke ve ana politika olarak benimsedik.

 

Deneyimli ve uzman kadromuz ile sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, proje-tasarım düşüncelerini, sözleşme, ilgili kanun, yönetmelik ve şartnamelere uygun olarak, en kolay ve doğru şekilde ve mutlaka süresinde uygulanmasını sağlamaktayız.

 

Alışveriş Merkezi, İş Merkezi, Rezidans-Konut, Otel, Okul-Yurt, Endüstriyel Yapı projelerinde her türlü kaba, ince ve alt yapı işlerini ayrı ayrı veya anahtar teslim olarak gerçekleştirmekteyiz.

 

NAZ İNŞAAT, teknik deneyimi ve profesyonel yaklaşımı ile kendi yatırım projeleri, kat karşılığı inşaat müteahhitliği ve prestijli projelerin ince ve kaba yapı taahhüt faaliyetlerini sürdürmeyi hedeflemiştir.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda tüm hizmetlerin, çevre ve güvenlik şartlarına uygun olarak, zamanında ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmek öncelikli ilkemizdir.

 

Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

 

Vizyonumuz, Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan NAZ İNŞAAT kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. NAZ İNŞAAT’ta istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır. Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız, İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.